990CAU

Атрибути на производот

 • материјал: специјален ПЛУС челичен лим
 • вратата е заклучена со клуч за заклучување и преклопување
 • брава со клуч вклучува и привезок
 • обложена со еко боја на Qualicoat стандард за квалитет
 • максималниот капацитет на товарот на должината на висината на кабинетот 1000мм е 40кг, за 1250мм и 1500мм е 50кг. Капацитетот на полнење е 15кг
 • виси врата со телескопски механизам
 • на долниот дел од кабинетот е поставен држач за светлина
 • 2 можности за виси - на ногарката на модуларен работен стол или на ѕид. За закачување на ѕид дополнителна поддршка е затворен.

Повеќе за производот

Профили

Дебелина Premium plus металПремиум плу метален лимОбложен со еко боја со стандарден квалитет QualicoatДоживотна гаранција

#title#
шифраДолжинаШиринаВисинатежина-- prazen stolpec -- 
627088100035051022400
627089125035051025000
627090150035051031200
* Сликите на производите се симболични. Сите димензии се во мм, тежината е во грамови. Сите наведени димензии може да се разликуваат во ниво на толеранција

Употреба (фотографии)

Резервни делови

 • Квалитетен лим

  Колички за алат, ормани, ормари и разни кутии за сместување алат, како и работни клупи, стојалки, куки и други додатоци - сите се изработени од квалитетен лим. Обложени со лак за да се спречи корозија и гребаници, опремата е практично неуништива.
 • Иновативен дизајн

  Општото познавање на сите работни потреби на локалните професионалци резултира со изданија на опрема за работилница која може да понуди одлична прифатливост, уредно сместување на алатот и подобрена видливост во секој момент.
 • Прегледно сместување на алатот

  Со своето прегледно сместување на алатот и лесна достапност, Униор опремата за во работилница ви помага да ја држите средена вашата работилница па на тој начин би ви се зголемила продуктивноста.