200/2

Атрибути на производот

 • материјал: специјален плус хром ванадиум
 • кован, целосно појачан и кален
 • хромиран според ISO 1456:2009

Информативен лист

pdfКлуч за стартер - 200/2

Повеќе за производот

Профили

насаден клуч 12 аголенПремиум хром челик ванадиумДоживотна гаранција

#title#
шифраГолемина на клучДолжинаШиринаШиринаДебелинаДебелинатежина-- prazen stolpec -- 
60067111 x 1315016.51978.554
60067213 x 1718519.224.28.710.399
60067314 x 1718520.524.28.710.3104
60067415 x 1618521.623.68.710.3104
60067619 x 2223027.231.81011.5178
* Сликите на производите се симболични. Сите димензии се во мм, тежината е во грамови. Сите наведени димензии може да се разликуваат во ниво на толеранција

Употреба (фотографии)

 • Заштита на површината

  Алатите за автомобили се изработени од одличен челик со подобрен состав. Неколку модели одат со дополнителна хромирана заштита на површината.
 • Ергономска рачка

  Со ергономски рачки и специјално дизајниран фат, површината на Униор клештите обезбедува максимална удобност при работа и висока ефикасност со минимален напор.
 • Висока прецизност

  Со својот перфектен дизајн и технолошка супериорност, Униор алатите за автомобили осигуруваат висока прецизност во секоја прилика за општа и наменска употреба.