1693W

Атрибути на производот

 • Ѕидниот држач за " Направи сам " се употребува на јавни места како паркови за велосипеди, велосипедски патеки ,пред пабови и сл.
 • материјал : галванизиран челик
 • облога : премаз во прав
 • жици за алати: нерѓосувачки челик

држачот вклучува

 • комплет инбус клучеви 2,5-10
 • одвртка крстач РН 2х100
 • плоснат одвртувач 5,5х100
 • конусен вилушкаст клуч 13/14
 • конусен вилушкаст клуч 15/17
 • метални алатки за демонтажа на гуми 2 парчиња
 • Трокрак торкс клуч 10, 15, 25
 • Алат за сопирачки на велосипед
 • Алат за дискови

Профили

Доживотна гаранција

#title#
шифраВисинаВисинаШиринаДолжинаДолжинатежина-- prazen stolpec -- 
6277593201222604853638200
* Сликите на производите се симболични. Сите димензии се во мм, тежината е во грамови. Сите наведени димензии може да се разликуваат во ниво на толеранција
 • Нова напредна технологија

  Употребата на новите технолошки методи и материјали со врвен квалитет резултираат со алатки со долг животен век, безбедносниот дизајн обезбедува вршење поправка на нештата без штета, прилагодени решенија, одлична ефикасност, современи материјали и ергономски дизајн со кој се обезбедува добар изглед.
 • Прилагодени решенија за одлични резултати

  Нашите решенија нудат адаптибилност на велосипедските делови на сите производители. Нашата традиција, нашиот сопствен дизајн, и постојан технолошки развој и модерната технологија не држи еден чекор понапред.
 • Одлична издржливост

  УНИОР рачните алатки ја завршуваат работа побрзо и овозможуваат полесна работа во тесни простори. Тие се адаптирани за работа на најновите модели на велосипеди.