Повеќе за производот

Профили

Доживотна гаранција

Атрибути на производот

 • Немојте да се мачите со поставување на Вашиот велосипед, оставете го во Вашата гаража , поставете го на подот во продавницата или прикачете го во Вашата дневна соба. Секој велосипед, секаде. Прилагодлив поден држач на Униор е погоден за сите , од детски велосипед до големи 29+. Горниот дел е прилагодлив во висина (за 123 мм)и агол, додека гумениот слој за заштитува вашата рамка од гребаници. Слотот е доволно широк за да ги задовол исите популарни димензии на задната оска.
 • Држачот е направен од нерѓосувачки челик и нуди голема стабилност, без оглед на тежината на велосипедот. Основата на велосипедот е опремена со висококвалитетни гумени додатоци кои спречуваат движење и се заштитува долната површина.Црниот финиш одговара во било кој стил на продавница, канцеларија или соба.
#title#
шифраДебелинаШиринаМинимална додатна должинаМаксимална додатна должинаМинимална висинаН макс.тежина-- prazen stolpec --
6265422522002673902844071787
* Сликите на производите се симболични. Сите димензии се во мм, тежината е во грамови. Сите наведени димензии може да се разликуваат во ниво на толеранција

Употреба (фотографии)

Употреба (видео)

 • Нова напредна технологија

  Употребата на новите технолошки методи и материјали со врвен квалитет резултираат со алатки со долг животен век, безбедносниот дизајн обезбедува вршење поправка на нештата без штета, прилагодени решенија, одлична ефикасност, современи материјали и ергономски дизајн со кој се обезбедува добар изглед.
 • Прилагодени решенија за одлични резултати

  Нашите решенија нудат адаптибилност на велосипедските делови на сите производители. Нашата традиција, нашиот сопствен дизајн, и постојан технолошки развој и модерната технологија не држи еден чекор понапред.
 • Одлична издржливост

  УНИОР рачните алатки ја завршуваат работа побрзо и овозможуваат полесна работа во тесни простори. Тие се адаптирани за работа на најновите модели на велосипеди.