Fleta e të dhënave

pdfDollap për vegla - 990NCA

More About Product

Profilet

Trashësia e llamarinës Premium plusPremium plus metal sheetCoated with eco colour of Qualicoat quality standardLifetime warranty3D Configurator

Product features

 • Materiali: fletë metalike
 • mbyllja e derës me një bravë dhe çelës të palosshëm
 • bravë me çelës dhe varëse
 • veshura me llak e mjedisit me kadmium dhe të çojë ngjyra falas
 • 5 rafte të rregullueshme në lartësi
 • Përmasat bazë: 500 x 450 x 2065 mm (LxWxH)
#title#
kodLenghtWidthHeightMinimum heightMaximum heightPeshë
6257455004502065120162055200
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • Çeliku fletë Cilësisë

  Qerre mjet, zemrat, kabinete dhe kuti të ndryshme për ruajtjen mjet, si dhe grupe pune, qëndron, grepa dhe pajisje të tjera janë bërë të gjitha prej çeliku me cilësi fletë. Llak veshura për të rezistuar korrozioni dhe gërvishtjet, pajisje është praktikisht i pathyeshëm
 • Formë inovative

  Një njohuri të plotë të gjitha kërkesat e punës së profesionistëve lokale ka rezultuar në edicionet e pajisjeve të seminarit të aftë për të ofruar qasje të madhe, magazinimit të qartë mjet dhe përmirësimin e shikimit në çdo moment.
 • Qartë magazinimit mjet

  Me ruajtjen e saj të qartë mjet dhe qasje të lehtë, pajisje UNIOR seminar ju ndihmon të mbani seminarit tuaj në mënyrë dhe në këtë mënyrë rrit produktivitetin tuaj.