More About Product

Profilet

socket 6-pointPremium chrome vanadium steelLifetime warranty

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
#title#
kodWrench sizeLenghtLenghtAdditionsl lenghtDiameterProfile ThicknessLenghtDiameterPeshë
6091026104,5222211729544
6091037108252312830,5547
609104811326271310306,576
6091059118272914,51033778
6091061012331321611357,5123
60910711128,532311712377,5125
6091081213533341812408,5161
6091091314336,5401914479186
60911014149,5404121144810,5226
6091111516341,54322,5155011236
6091121617346,54724175413340
60911317184,546,54925185613360
609114181984951,526,519,55813411
609115192045252,52820,56214445
6091162020753,554,53021,56314495
609117212165757,530,523,56515487
6091182223157583223,56716590
609119232386264,533,524,57418640
6091202424964,568,53425,57718713
609121252606769,53625,57919,5703
60912226270,5687036278122876
6091232728068713725,58020867
60912428290,57073,538,527,584211045
60912529298,57278,54128,590221140
609126303117580,54228,593231257
60912732330,57982,54528,595241434
609128353409097,54835,5108252200
6091293637680865030100252235
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Formën dhe hapja e celesit mundësojë vidhosje në temat e të gjata .

Nëpërmjet Saj profilin e thellë celsat punon edhe si një celes bazat nga të gjata dhe temat

Photo (pictures)

 • Gjatë jetëgjatësi

  The wrenches are made of Premium chrome vanadium steel with a greater density at the points of the highest pressure, and such dimensioning and manufacture only increase their extreme power and durability.
 • Prerë siguria

  Me prerje të tyre të veçanta të sigurisë, celes të parandaluar dëmtimin e qoshet dhe buzë e vida dhe arra me shpërndarjen e forcës në mënyrë të barabartë mbi sipërfaqen larg nga linjat e jashtme të arrë ose vidhos kokën në vend të drejtpërdrejt në skajet.
 • Formë inovative

  Shtet-e-artit të dizajnit bën kyçe UNIOR garantojë një transferim të saktë dhe efikas të forcës ndaj krerëve vidë dhe arra.