More About Product

Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • Set is compatible with magnetic handle 1695/4BI for reamers and taps.

Grupi i përmban:

 • 2 adaptors for taps BSA
 • Left & right tap BSA 1.3/8 × 24 TPI
#title#
Emri i produktit SKU Article Dimenzionet Quantity Peshë
Set of adaptors and taps BSA 626487 1697.3 4 856
çezmat rezervë për art.1697 - 1.697,1 1697.1 1.3/8 x 24 tpi ( BSA) 1
Adaptor for tap BSA 1697.2/4  (2x) 2
Guide for taps 1697.1 and 1698.1 1697.4 1
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.