778/4

Атрибути на производот

 • за одвртување уништени навртки и навојни шипки без оштетување на навоите
 • материјал: специјален хром ванадиум челик
 • целосно појачан и кален
 • појачани

Профили

Доживотна гаранција

#title#
шифраБр.ДијаметарЗнак за SQ 4 аголен профилДолжинаГолемина на клучДимензија на сврделтежина-- prazen stolpec -- 
61681211.752,750M3 - M62.59
61681322.23,857M6 - M83.013
61681433.34,964M8 - M114.519
61681544.757,071M11 - M146.033
61681656.359,078M14 - M188.053
61681769.512,085M18 - M2411102
* Сликите на производите се симболични. Сите димензии се во мм, тежината е во грамови. Сите наведени димензии може да се разликуваат во ниво на толеранција
 • Прирачни

  Широкиот ранг на алати се наменети за различни целни групи на корисници. Стегите обезбедуваат брзо и едноставно стегање.Тркалата за сечење и брусење се создадени за работа и со цврсти и со меки метали, пластики, итн.
 • Моќен фат

  Алатите на Униор за силен фат се разликуваат по тоа што обезбедуваат силен фат на предметите на кои се работи без повреда. Водилките во стегите овозможуваат прецизно движење на челустите со брзо - подвижната рачка. Монтажата на ротационите основи овозможуваат да се прилагоди на предметот на кој се работи.
 • Материјали со врвен квалитет

  Добро осмислениот дизајн и прецизното производство спречуваат оштетување на предметите на кои се работи дури и под големо оптеретување. Со вакви карактеристики, ефикасните Униор алати се вистинскиот избор за занаетчиите кои бараат квалитетни, трајни и издржливи алати.