2210.1/4

Атрибути на производот

 • материјал: тело од специјален флекс плус јаглероден челик, раце од специјален хром ванадиум челик
 • завршна површина:зацрнета

Информативен лист

pdfВретено за 2210/2 - 2210.1/4

#title#
шифраThreadLenghtWrench sizeтежина-- prazen stolpec -- 
623964Tr 14 x 1,582,517120

* Сликите на производите се симболични. Сите димензии се во мм, тежината е во грамови
 • Заштита на површината

  Алатите за автомобили се изработени од одличен челик со подобрен состав. Неколку модели одат со дополнителна хромирана заштита на површината.
 • Ергономска рачка

  Со ергономски рачки и специјално дизајниран фат, површината на Униор клештите обезбедува максимална удобност при работа и висока ефикасност со минимален напор.
 • Висока прецизност

  Со својот перфектен дизајн и технолошка супериорност, Униор алатите за автомобили осигуруваат висока прецизност во секоја прилика за општа и наменска употреба.