Fleta e të dhënave

pdfKrah - 683.2/2

Profilet

Lifetime warranty

Product features

  • Materiali: çeliku të veçantë mjet
  • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
  • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
#title#
kodnr.LenghtThicknessWidthAdditionsl lenghtPeshë
62307560 - 9090512,510100
623076130 - 18014071615240
623077250 - 350195112422828
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
  • Qëndrueshmëri extra

    Voztar UNIOR, në dispozicion me dy, tre apo pesë armë të rregullueshme, me një çekiç rrëshqitje apo tërhequr braktis, ose në disa versione të tjera, janë bërë prej çeliku të karbonit mjet. Procesi i veçantë fallsifikimit garanton qëndrueshmëri e tyre shtesë.
  • lehtë për t'u përdorur

    Sistemet tërhequr UNIOR mundësojë largimin e sigurt dhe efektive të vinçave,hapëse dhe ingranazh. Të gjitha pullers janë të lehtë për t'u përdorur, fleksibël dhe jashtëzakonisht të gjatë-veshur.