Fleta e të dhënave

pdfDaltë me maje - 670/6

More About Product

Profilet

Mbrojtëse të syveDorëza mbrojtëseLifetime warranty

Standards

DIN 6451

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • induksion pik thekur
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me llak
 • bërë sipas standardit DIN 6451
#title#
kodLenghtThickness x widthWidthPeshë
6017471507 x 323172
60174820010 x 328302
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Photo (pictures)

 • Materiale të cilësisë së lartë

  Made of Premium Flex Plus Carbon Steel, Unior hammers have an induction hardened striking surface and peen. The superiority of the materials and state-of-the art manufacture are two qualities distinguishing not only hammers, but also other Unior striking tools, such as forged chisels and various punches.
 • Dizajn ergonomik

  Përdorimi i tyre më i zakonshëm - ngarje thonjtë - ka kohë që janë përhapur nga llojet e ndryshme të çekiç dhe mjete të tjera në grevë. Gama e origjinale prej druri-trajtuar çekiç u zgjerua duke metalike-trajtojë mjetet, izoluar më tej me një rast plastike.
 • Saktësi

  Qëllimi i çekiç përdorim të përgjithshëm ose mason-së, inkuadrim, bravandreqës-së, saldim dhe çekiç tjera specifike me përdorim është për të transferuar në mënyrë efektive pushtetin aktive në një objektiv të saktë.