Fleta e të dhënave

pdfDana për kabllo - 580/1BI

More About Product

Profilet

Form of cutting jawsForm of cutting jawsPremium plus carbon steelLifetime warranty

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • prerja tehe induksion thekur
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • kreu i lëmuar
 • të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
 • Vula jet UNIOR

E rëndësishme!

 • për prerjen e kabllove pa tela çeliku
#title#
kodLenghtThicknessmax ΦPeshë
6092381702210339
6092392302217444
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.