External lock rings pliers, straight

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • kreu i lëmuar
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • këshilla të përfundojë e zezë
 • plastike të dyfishtë zhytur trajton
 • bërë sipas standardit DIN 5254 formë A

Avantazhet:

 • Durim 30% më i lartë në krahasim me unaza përshtatshëm Dana
 • me butona ngulitur
 • për diametër 10 deri 100mm

Përdorim:

 • instalimin e rrjeteve të sigurisë në boshte
#title#
kodLenghtpër circlips DIN 471 dhe DIN 983 për diametër boshtDiameterAdditionsl lenghtPeshë
6251251403 - 100,940127
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (Video)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.