Profilet

Form of cutting jawsPremium plus carbon steelLifetime warranty

Standards

DIN ISO 9242

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • skajet e prerjes janë induksion - thekur për 61HRc
 • Kreu Sipërfaqja përfundojë: të imët toka
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me fosfat me ISO 9717 standarde
 • bërë sipas standardit ISO 9242

Avantazhet:

 • forma e saktë e përbashkët mundëson hapjen automatike e qelesa në një pozicion horizontal , kështu që forca është aplikuar vetëm gjatë crimping e telave

Përdorim:

 • dobishme për detyrueshme dhe fiksim e telave
#title#
kodLenghtWidthThicknessAdditionsl lenghtPeshë
601372190262215214
601373224302317333
601374250362518424
601375280362518455
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Related products

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.