More About Product

Profilet

Premium plus carbon steelLifetime warranty

Product features

 • Materiali: karbonit çeliku mjet
 • grykë dhe rënie tub falsifikuara
 • grykë dhëmbëzuar me induksion thekur dhëmbë
 • mundësia e rradhës nofulla
 • përfundojë sipërfaqe: tub veshura me llak, pjesët e tjera lubrifikuar kundër ndryshk
 • zinxhiri mund të përballojë ngarkesa jashtëzakonisht të larta
#title#
kodTube diameterMaximum tube diameterLenghtPeshë
60153041608156735
60153162009659238
6015328300113013000
60153312400129018000
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • I dobishëm

  Gamë të gjerë të mjeteve janë të destinuara për grupe të ndryshme të synuara të përdoruesve. Pirg siguruar goditjen e shpejtë dhe të thjeshtë. Të prerjen e rëndë rrota janë të dizajnuara për të punuar të dy metale të forta dhe të buta, plastike, etj
 • Grip i fortë

  Grip i fortë Mjetet UNIOR dallohen duke siguruar një kontroll të fortë në objektet duke u punuar në pa lëndime. Udhëzon në rrugë në clamps të mundësuar lëvizjen e saktë të nofullat me lëvizje të shpejtë trajtuar. Instalimi në baza rradhës siguron se ajo përshtatet me objektin duke u punuar në.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.