Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • Sipërfaqet e punës induksion thekur
 • Kreu Sipërfaqja përfundojë: të imët tokë
 • trajton plastike zhytur

Avantazhet:

 • nofulla dhëmbëzuar është projektuar për të siguruar kontroll optimal të një objekti
 • nofulla aperture rregullueshme në 10 pozicione
 • Të Dana HC të ketë një buton për rregullimin e shpejtë të hendekut nofullës i cili mundëson përshtatje të shpejtë dhe të saktë të nofulla për madhësinë e copë punë.
 • Forca ekstrem grip: Dizajni dhe forma e nofullat Dana 'të mundur, pavarësisht ndërtimit të pakta, forcën më të mirë grip të pjesës së punës, e cila rezulton në stabilitetin, sigurinë, dhe efektivitet më të madh.
 • Të përfundojë: Dana janë rënie të falsifikuara nga Çelikë mjet me cilësi të lartë dhe të ngrohjes trajtohen
 • Puna: për shkak të ndërtimit të pakta, nofullat mundësojnë punën me një dorë në të vështira-për-të arritur vende
 • Ergonomi: trajton janë të dizajnuara për të rregulluar plotësisht në duart e përdoruesit dhe kështu të mundësojë trajtimin më të madh dhe të punojnë sigurinë
#title#
kodLenghtThicknessMaximum tube diameterPeshë
6204212408.540353
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (Video)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.