Fleta e të dhënave

pdfDana papagajka - 441/4P

Profilet

Jaws formPremium chrome vanadium steelLifetime warranty

Standards

DIN ISO 8976

Product features

 • Materiali: çeliku special mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • Kreu Sipërfaqja përfundojë: hollë tokë
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me fosfat me ISO 9717 standarde
 • të rënda në detyrë plastike trajton
 • bërë sipas standardit ISO 8976

Avantazhet:

 • nofulla Hapje rregullueshme në 5 pozicione
 • rrëshqitës përbashkët
#title#
kodLenghtThicknessMaximum tube diameterPeshë
6086862407.535297
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.