Product features

 • Materiali: fletë metalike
 • përfundojë sipërfaqe: phosphated standardit ISO 9717
 • detyrë e rëndë me dy komponent të trajtojë

Avantazhet:

 • grykë të veçanta projektuar goditjen mbajë tela sigurt gjatë procesit nxjerrje

Përdorim:

 • çelës i kthyeshëm mikro-përshtat për tela të hollë në 30AWG (0.05mm ²) ose tel të trashë në 8AWG (8mm ²)
 • rekrutues terminale jo-izoluar 10-22AWG (1.5 për 6.0mm ²)
 • rekrutues terminale izoluar 10-22AWG (1.5 për 6.0mm ²)
#title#
kodLenghtWidthPeshë
62155220590378
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Questions & Answers

 • Why is it necessary to use crimping pliers for cable connections? Why not simply use combination pliers?
  When working with cable connections, you must use crimping pliers because this is the only way to press the connections together correctly and accurately. This is a requirement for the safety of the joints and provided for by the grooves/shapes on the pliers.
 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.