Çelës kandele 3/8" me mur të hollë, 6 këndësh

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • destinuara për përdorim ku nuk ka hapësirë ​​të mjaftueshme për të punuar me celes standarde për zëvendësimin kandelat elektrike
 • brenda në fole-prize-prize-pjesa femnore futur unazë gome për mbajtjen kandele
#title#
kodWrench sizeDiameterLenghtSign HX profilePeshë
6232151620,9651980
6232161822,3652292
6232172125,66519111
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.