Product features

 • Materiali: krom molibden
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • destinuara për përdorim ku nuk ka vend mjaft për të punuar me celes fole-prize-prize-pjesa femnore standarde

E rëndësishme!

 • nuk do të përballojë çift rrotullues sipas DIN standard për celes fole-prize-prize-pjesa femnore standarde
#title#
kodWrench sizeLenghtDiameterDiameterPeshë
6202803/4"38,523,923,961
6202815/8"38,521,522,559
6202821938,523,923,960
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.