2091

Product features

Avantazhet:

 • me 26 llambat LED (21 para dhe 5 në krye)
 • 21 LED mund të kaloni në mes të 4 dhe 5 orë, 5 LED më të lartë 13 orë
 • luminous flux of top LED light: 80 lm
 • luminous flux of front LED light: 350 lm
 • IP class: IP20
 • me dy varëse rrobash rregullueshme
 • me tre magnete
 • thjeshtë rregullim dritë kënd 0-180 °
 • bëra nga përdorues miqësore materiale plastike
 • me dy përshtatës (12/24V në 100-240 V)
 • magnet në fund mbart peshë të plotë të dritë LED
 • Li-Ion bateri

More About Product

Profilet

Instructions for safe useLifetime warranty

#title#
kodLenghtThicknesspeshë-- prazen stolpec -- 
62023725055512
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Ergonomik trajtuar

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, UNIOR mjetet e automobilave të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.