Profilet

1/2” internal drivesocket 12-pointLIFE profileMos e përdorni me mjete pneumatike, elektrike ose me bateriPremium flex chrome vanadium steelLifetime warranty

Standards

ISO 2725 - 1

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • i lëmuar
 • bërë sipas standardit ISO 2725-1 (vetëm dimension metrikë)
#title#
kodWrench sizeDiameterDiameterLenghtT minPeshë
603812101522.9381255
6038131116.322.9381255
6038141217.922.9381265
6038151318.822.9381265
6038161419.722.9381265
6038171520.422.9381265
6038181622.921.5381265
6038191724.322381265
6038201825.5233812100
6038211926.8243814105
6038222028.1243814115
6038232129.3253814128
6038242230.4253814142
6038252331.7264014147
6038262433.1284216165
6038272737304318180
6038283040.7344622195
6038293243.2364622237
6217223647,937,84622245
6093663/8"1521,8381255
6093677/16"16.321,8381255
6093681/2"18.821,8381265
6093699/16"20.421,8381265
60937019/32"21,720.7381265
6093715/8"22.921.5381265
60937211/16"23,922381265
6093733/4"25,9233814105
60937425/32"27.9243814115
60937513/16"27,9253814128
6093767/8"29,9264014142
60937715/16"31,9284216165
6093781"33,9304216170
6093791.1/16"35,9304318180
6093801.1/8"37,9324320190
6093811.3/16"39,9344622195
6093821.1/4"41,9364622237
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Safety (pictures)

Periodically inspect to check for damaged jaws, knurls, pins and springs. Damaged parts should be replaced.

Always use the exact socket dimension, never use sockets that do not fit the nut.

Questions & Answers

 • I attached the socket wrench to the pneumatic tool and the wall cracked. What could be wrong?
  When working with pneumatic screwdrivers, you must use an impact socket wrench.
 • Përdorimi i thjeshtë

  Operacioni i shtrëngojë akomoduese bazat është i bazuar në një mekanizëm 75-dhëmb, e cila ndan 360 ° rreth të plotë në seksione të kënde 4.8-shkallë dhe në këtë mënyrë garanton përdorim më të lehtë edhe në pikat gati i paarritshëm. Me rritje të mëdha shtrëngojë, më pak kthehet dhe më pak përpjekje, ju mund të arrijë besueshmërinë më të madhe dhe saktësi më të lartë.
 • Saktësi

  Së bashku me arpion domosdoshme, bazat UNIOR lejojnë madje, i parashikueshëm dhe saktësi shtrëngimi dhe lirimi i vida dhe arra-punojnë me UNIOR arpiom është më i sigurt dhe më të sakta.
 • Siguri

  fole-prize-prize-pjesa femnore Speciale sistem mbajtjes me një prekje lirimin butonin garanton siguri më të madhe në punë dhe një shpejtësi të rritur fole-prize-prize-pjesa femnore mbyllje.