More About Product

Profilet

1/4” drivePremium flex chrome vanadium steelLifetime warranty

Standards

DIN 3122 tipit D, ISO 3315 No 257

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie trupit të falsifikuara
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar standardit ISO 1456:2009
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë
 • bërë sipas standardit ISO 3315

Avantazhet:

 • 40 - dhëmbët
 • 9 ° kënd të punës
 • Siguria sistemi bllokohet
 • çelësat e gidores dute të lirohet nga doreza duke shtypur butonin e thjeshtë.
#title#
kodSign SQ 4-point profileLenghtThicknessWidthPeshë
6119011/4"15724.525111
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Photo (pictures)

 • Përdorimi i thjeshtë

  Operacioni i shtrëngojë akomoduese bazat është i bazuar në një mekanizëm 75-dhëmb, e cila ndan 360 ° rreth të plotë në seksione të kënde 4.8-shkallë dhe në këtë mënyrë garanton përdorim më të lehtë edhe në pikat gati i paarritshëm. Me rritje të mëdha shtrëngojë, më pak kthehet dhe më pak përpjekje, ju mund të arrijë besueshmërinë më të madhe dhe saktësi më të lartë.
 • Saktësi

  Së bashku me arpion domosdoshme, bazat UNIOR lejojnë madje, i parashikueshëm dhe saktësi shtrëngimi dhe lirimi i vida dhe arra-punojnë me UNIOR arpiom është më i sigurt dhe më të sakta.
 • Siguri

  fole-prize-prize-pjesa femnore Speciale sistem mbajtjes me një prekje lirimin butonin garanton siguri më të madhe në punë dhe një shpejtësi të rritur fole-prize-prize-pjesa femnore mbyllje.