More About Product

Profilet

1/4” drivePremium flex chrome vanadium steelLifetime warranty

Standards

DIN 3122 tipit D, ISO 3315 No 257

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie trupit të falsifikuara
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar standardit ISO 1456:2009
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë
 • bërë sipas standardit ISO 3315

Avantazhet:

 • 40 - dhëmbët
 • 9 ° kënd të punës
 • Siguria sistemi bllokohet
 • çelësat e gidores dute të lirohet nga doreza duke shtypur butonin e thjeshtë.
#title#
kodSign SQ 4-point profileLenghtThicknessWidthPeshë
6251061/4"15724,525111
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.