More About Product

Profilet

socket 12-pointLIFE profilePremium chrome vanadium steelLifetime warranty

Standards

ISO 10104

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • kreu i lëmuar
 • Pjesa unazë me profilin LIFE
 • bërë sipas standardit ISO 10104 (vetëm dimensionin metrikë)
 • E bërë sipas standardit DIN 838
#title#
kodWrench sizeLenghtGjerësiaWidthThicknessThicknesspeshë-- prazen stolpec --
6005116 x 717810.311.85.56.148
6005128 x 91901415,56.77.360
6005138 x 1016612,915,56850
6026639 x 1120515,518,57,38,465
60051410 x 112051718,57.98.481
60299710 x 1221017207.9986
60051612 x 132202021,599.5108
60051712 x 1420517.720.391095
60051813 x 1523521,5249.510.5144
60051913 x 1725821,5279.511.5172
60052014 x 1523523241010.5140
60052114 x 1725719,823,61012173
60052216 x 1725826271111.4187
60312316 x 1825922,925,41112205
60052317 x 19270273011.412.4233
60052418 x 19270293011.912.4230
60052519 x 22295303512.413.7308
60052620 x 22295323512.813.7320
60052721 x 23305333713.314,1336
60052822 x 24315353813.714,6368
60052924 x 26325384114.615,4459
60053024 x 27325384214.615,8453
60053125 x 2833540441516,2522
60053227 x 29335424515.816,6589
60053327 x 3036038,542,71516647
60053427 x 32360424915.817,8672
60053530 x 3237046491717,8680
60312430 x 3639543481518845
60053632 x 3641048.254.217.819.4915
60053736 x 4145048561921945
60266441 x 46472566121231430
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

LIFE profile

 • Gjatë jetëgjatësi

  The wrenches are made of Premium chrome vanadium steel with a greater density at the points of the highest pressure, and such dimensioning and manufacture only increase their extreme power and durability.
 • Prerë siguria

  Me prerje të tyre të veçanta të sigurisë, celes të parandaluar dëmtimin e qoshet dhe buzë e vida dhe arra me shpërndarjen e forcës në mënyrë të barabartë mbi sipërfaqen larg nga linjat e jashtme të arrë ose vidhos kokën në vend të drejtpërdrejt në skajet.
 • Formë inovative

  Shtet-e-artit të dizajnit bën kyçe UNIOR garantojë një transferim të saktë dhe efikas të forcës ndaj krerëve vidë dhe arra.