Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • The toolbox is designed especially for bike tools; it’s made of heavy duty plastic and is waterproof and dustproof.
 • It features a hangout pallet that hooks to the holes on the front side of the case, allowing you to have all your tools at hand. The pallet has 9 pockets that are designed to carry everything from pliers to open end wrenches.
 • Flaps in the lid can be closed tightly with the Velcro straps; when closed, they also secure the tools in place. Open flaps and inner part of the lid give you 35 individual pockets to carry your tools. The biggest pockets can take our T handle hexes up to size 10 and a special small pockets can securely hold L shaped hex down to size 1.5 or similar small tools, so nothing ever gets lost.

Avantazhet:

 • xhepat janë të qepura me fije najloni rezistente
 • rezistenca ndaj ndikimit të ujit dhe pluhurit sipas standardit IP67
 • skajet e mbulimit të mbrojtura
 • valvula automatike e lehtësimit të presionit
 • Easy to open double throw latches
 • dorezë gome
 • Holes for shoulder strap (strap not included in the kit)
 • material rezistent i trupit të valixhes
 • fije najloni që nuk gërryen
 • Hang out pallet with 9 pockets, designed to carry everything from pliers to open end wrenches
 • lidhës alumini në fund të kutisë
 • panelet anësore përshtaten saktësisht në kapakun e kutisë
 • The lid can carry T handle hexes up to size 10
 • Special safety tight pockets to hold small tools
 • 44 pockets all together + storage under the pallet
#title#
kodLenghtWidthHeightLenghtWidthHeightPeshë
62704146436617618.2714.416.934530
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Zgjidhje mbledhur krejtësisht për rezultate të shkëlqyera

  Zgjidhjet tona ofrojnë përshtatshmëri të pjesëve të biçikletave të gjithë prodhuesit. Tradita jonë, dizajn tona, dhe zhvillim të vazhdueshëm teknik dhe teknologjia moderne na mbajtur një hap përpara.
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyer

  UNIOR mjete dore të përfundojë shumë punë më të shpejtë dhe të punojnë në zonat e ngushta më të lehtë. Ata janë përshtatur të punojnë në modelet e fundit të biçikletave.