726/6

Product features

 • strehim nga aliazh të veçantë
 • rënie të falsifikuara grykë nga mjet çeliku karbonit, thekur dhe shkon
 • trupi veshura me llak, grykë anticorrosive shkrirë, pjesët e tjera zinkut kromuar
 • mund të jetë ngritur në të qëndrojë me tri këmbë tonë portativ
#title#
kodTube diameterMaximum tube diameterpeshë-- prazen stolpec -- 
6196131/8" - 2"704570
6196141/8" - 3"1006400
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.
 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.