706

Fleta e të dhënave

pdfHeavy duty clamp - 706

More About Product

Product features

 • materiali: çeliku të veçantë mjet
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • trajtuar prej druri, të veshura me llak

Avantazhet:

 • integrated brake prevents uncontrolled sliding
 • maximum clamping force 6000N
 • sliding profile serrated
 • swiveling cup

Përdorim:

 • for use in carpentry, welding and assebling
#title#
kodi zbehtëD maxLenghtmax LThicknessAdditionsl lenghtWidthpeshë
626283200200323465181136341750
626284300300423565181136341870
626285400400523665181136342090
626286500500623765181136342310
626287600600723865181136342530
6262881000100011231265181136343410
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Sliding jaw with multiple positioning choices.

High resistance rectangular steel profiled rail, calibrated and serrated. Surface finish: jaws lacquered, rail zinc plated.

Screw with trapezoidal thread: "Less efforts-more clamping force".

Swivel foot

 • I dobishëm

  Gamë të gjerë të mjeteve janë të destinuara për grupe të ndryshme të synuara të përdoruesve. Pirg siguruar goditjen e shpejtë dhe të thjeshtë. Të prerjen e rëndë rrota janë të dizajnuara për të punuar të dy metale të forta dhe të buta, plastike, etj
 • Grip i fortë

  Grip i fortë Mjetet UNIOR dallohen duke siguruar një kontroll të fortë në objektet duke u punuar në pa lëndime. Udhëzon në rrugë në clamps të mundësuar lëvizjen e saktë të nofullat me lëvizje të shpejtë trajtuar. Instalimi në baza rradhës siguron se ajo përshtatet me objektin duke u punuar në.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.