689/2BI

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë

Avantazhet:

 • Bëje përfshin 6 copë e krahut për dimensionet e brendshme duke mbajtur 6.5-8,10-12, 12-15, 17-20, 22-28, 30-36

Përdorim:

 • Ajo është përdorur për të tërhequr lloje të ndryshme të vinçave.Duke i kapluar nga ana brenda dhe u tërhoq.
 • duke i nxjerrë me një 1 kg peshë

More About Product

Profilet

Lifetime warranty

#title#
kodDiameterMinimum diameterMaximum diameterMinimum lenghtmax Lpeshë-- prazen stolpec -- 
622587526,5364955553300
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Para fillimit të aplikimit, ju duhet të vidhos dimensionin e duhur ekstraktor në dorezë.

Futur pari heqës nëpër vrimë në duke cili do të zbres nga strehimit. Pastaj të fillojë të ferrave dehur në heqës, e cila ka një funksion që hap trupin voztar, i cili përshtatet me bores duke mbajtur.

Filloni me hitet qëndrueshme zbërthim e mbanin me ndihmën e rrëshqitje çekiç.

Pas zbres disa goditje të shpejtë dhe të lehtë që mban nga strehim pa dëme.

Përdorim (Video)

Pjesë ndërrimi

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.