Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • kthetrat rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • nofulla thekur tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009, vidhos nxirë

Avantazhet:

 • në grup me armë, për diametra të vogla dhe të mëdha
 • përdoret për zonat e paarritshme
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë
#title#
kodDiameterDiametermax LLenghtpeshë-- prazen stolpec --
60177130 - 80120 - 1801256002625
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Related products

 • Qëndrueshmëri extra

  Voztar UNIOR, në dispozicion me dy, tre apo pesë armë të rregullueshme, me një çekiç rrëshqitje apo tërhequr braktis, ose në disa versione të tjera, janë bërë prej çeliku të karbonit mjet. Procesi i veçantë fallsifikimit garanton qëndrueshmëri e tyre shtesë.
 • lehtë për t'u përdorur

  Sistemet tërhequr UNIOR mundësojë largimin e sigurt dhe efektive të vinçave,hapëse dhe ingranazh. Të gjitha pullers janë të lehtë për t'u përdorur, fleksibël dhe jashtëzakonisht të gjatë-veshur.