683/2

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009, vidhos nxirë
 • kthetrat veprim levë përshtaten ngushtë me pjesën që të hiqet

Avantazhet:

 • duke përmbysur krahët, voztar mund të përdoret si voztar brendshme apo të jashtme
#title#
kodnr.max LDiameterDiameterMaximum puller load capacity in kilonewtons (kN)Maximum puller load capacity in tons (t)ThreadWrench sizepeshë-- prazen stolpec -- 
61507660906550 - 90252.5M 10x113325
61507790909050 - 110252.5M 10x113395
61507813014013080 - 140505M 14x1,5171125
61507918014018080 - 180505M 14x1,5171225
615080250195250130 - 250757.5M 22x2244025
615081350195350130 - 350757.5M 22x2244525
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Pjesë ndërrimi

Related products

 • Qëndrueshmëri extra

  Voztar UNIOR, në dispozicion me dy, tre apo pesë armë të rregullueshme, me një çekiç rrëshqitje apo tërhequr braktis, ose në disa versione të tjera, janë bërë prej çeliku të karbonit mjet. Procesi i veçantë fallsifikimit garanton qëndrueshmëri e tyre shtesë.
 • lehtë për t'u përdorur

  Sistemet tërhequr UNIOR mundësojë largimin e sigurt dhe efektive të vinçave,hapëse dhe ingranazh. Të gjitha pullers janë të lehtë për t'u përdorur, fleksibël dhe jashtëzakonisht të gjatë-veshur.