680/2

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009, vidhos nxirë
 • armëve rregullueshme në dy pozicione
 • kthetrat veprim levë përshtaten ngushtë me pjesën që të hiqet
#title#
kodnr.max LD maxMaximum puller load capacity in kilonewtons (kN)Maximum puller load capacity in tons (t)ThreadWrench sizepeshë-- prazen stolpec -- 
61260309090202M 10 x 113405
6017621160130303M 14 x 1,517915
6017632230190404M20 x 2222078
6017643300250606M 22 x 2244075
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Pjesë ndërrimi

Related products

 • Qëndrueshmëri extra

  Voztar UNIOR, në dispozicion me dy, tre apo pesë armë të rregullueshme, me një çekiç rrëshqitje apo tërhequr braktis, ose në disa versione të tjera, janë bërë prej çeliku të karbonit mjet. Procesi i veçantë fallsifikimit garanton qëndrueshmëri e tyre shtesë.
 • lehtë për t'u përdorur

  Sistemet tërhequr UNIOR mundësojë largimin e sigurt dhe efektive të vinçave,hapëse dhe ingranazh. Të gjitha pullers janë të lehtë për t'u përdorur, fleksibël dhe jashtëzakonisht të gjatë-veshur.