660/6A

Fleta e të dhënave

pdfDaltë masoneria - 660/6A

More About Product

Profilet

Veshin mbrojtjen e syveVeshin doreza potectiveLifetime warranty

Standards

DIN 7254 formë B

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • induksion pik thekur
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me llak
 • bërë sipas standardit DIN 7254
#title#
kodLenghtSign HX profileWidthpeshë-- prazen stolpec --
608554125101276
6084922501623403
6084933001826612
6084943501826724
60849540020301019
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Accessories

 • Materiale të cilësisë së lartë

  Made of Premium Flex Plus Carbon Steel, Unior hammers have an induction hardened striking surface and peen. The superiority of the materials and state-of-the art manufacture are two qualities distinguishing not only hammers, but also other Unior striking tools, such as forged chisels and various punches.
 • Dizajn ergonomik

  Përdorimi i tyre më i zakonshëm - ngarje thonjtë - ka kohë që janë përhapur nga llojet e ndryshme të çekiç dhe mjete të tjera në grevë. Gama e origjinale prej druri-trajtuar çekiç u zgjerua duke metalike-trajtojë mjetet, izoluar më tej me një rast plastike.
 • Saktësi

  Qëllimi i çekiç përdorim të përgjithshëm ose mason-së, inkuadrim, bravandreqës-së, saldim dhe çekiç tjera specifike me përdorim është për të transferuar në mënyrë efektive pushtetin aktive në një objektiv të saktë.