More About Product

Profilet

Lifetime warranty

Standards

DIN 6450

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • induksion Më të thekur
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me llak
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë
 • bërë sipas standardit DIN 6450
#title#
kodDiameterLenghtSign HX profilepeshë-- prazen stolpec --
61975921501081
61976031501076
61976141501079
61976251501083
61976361501086
61976481501299
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • Materiale të cilësisë së lartë

  Made of Premium Flex Plus Carbon Steel, Unior hammers have an induction hardened striking surface and peen. The superiority of the materials and state-of-the art manufacture are two qualities distinguishing not only hammers, but also other Unior striking tools, such as forged chisels and various punches.
 • Dizajn ergonomik

  Përdorimi i tyre më i zakonshëm - ngarje thonjtë - ka kohë që janë përhapur nga llojet e ndryshme të çekiç dhe mjete të tjera në grevë. Gama e origjinale prej druri-trajtuar çekiç u zgjerua duke metalike-trajtojë mjetet, izoluar më tej me një rast plastike.
 • Saktësi

  Qëllimi i çekiç përdorim të përgjithshëm ose mason-së, inkuadrim, bravandreqës-së, saldim dhe çekiç tjera specifike me përdorim është për të transferuar në mënyrë efektive pushtetin aktive në një objektiv të saktë.