636

Product features

 • teh: çeliku krom-molibden vanadium-, thekur tërësisht dhe nevrik
 • teh nikel kromuar
 • trajtuar: formë ergonomik
 • trajtuar - polipropilen

Profilet

Screwdriver profile, flatScrewdriver profile, crosstip, PHPremium hard chrome vanadium steelLifetime warranty

#title#
kodThickness x widthSign PH profileLenghtDiameterpeshë-- prazen stolpec -- 
6089221.0 x 6.0PH 2140642
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.
 • Projektuar ergonomik trajton

  Cilësi superiore të materialeve të përdorura në përputhje UNIOR e kacavida është bashkuar me të projektuar ergonomik trajton të sigurojë kontroll të shkëlqyer
 • Tre-komponent trajtuar

  Me kombinimin e sipërfaqeve të butë dhe të vështirë, të veçantë, tre-komponent trajtuar - një patentë UNIOR - siguron rehati dhe performancën efikase me tendosje minimale për dore, ndërsa të punës.
 • Një rrokje shqip-provë.

  Në gjendje të përshtaten një shumëllojshmëri të profileve vidë dhe ekspozuar të reja tre-komponent trajton, kacavida UNIOR siguruar efikasitet të madh dhe një rrokje shqip-provë.