Celes fole-prize-prize-pjesa femnore me TBI dorezë

629TBI

Product features

 • teh: çeliku krom-molibden vanadium-, thekur tërësisht dhe nevrik
 • krom kromuar teh
 • trajtuar: formë ergonomik
 • tre material komponent
 • varur vrimë
 • bërë sipas standardit DIN 3125

More About Product

Profilet

socket 6-pointPremium hard chrome vanadium steelLifetime warranty

#title#
kodWrench sizeAdditionsl lenghtLenghtDiameterpeshë-- prazen stolpec -- 
61174651252355,292
6126725.51252355,2103
61174761252355,2103
61174871252456,2123
61174981252456,2140
61175091252456,2155
611751101252458,2157
611752111252458,2166
611753121252459,2184
611754131252459,2186
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Projektuar ergonomik trajton

  Cilësi superiore të materialeve të përdorura në përputhje UNIOR e kacavida është bashkuar me të projektuar ergonomik trajton të sigurojë kontroll të shkëlqyer
 • Tre-komponent trajtuar

  Me kombinimin e sipërfaqeve të butë dhe të vështirë, të veçantë, tre-komponent trajtuar - një patentë UNIOR - siguron rehati dhe performancën efikase me tendosje minimale për dore, ndërsa të punës.
 • Një rrokje shqip-provë.

  Në gjendje të përshtaten një shumëllojshmëri të profileve vidë dhe ekspozuar të reja tre-komponent trajton, kacavida UNIOR siguruar efikasitet të madh dhe një rrokje shqip-provë.