621CR

Product features

 • teh: çeliku krom-molibden vanadium-, thekur tërësisht dhe nevrik
 • krom kromuar teh, pikut nxirë
 • trajtuar: formë ergonomik
 • trajtuar - polipropilen
 • varur vrimë

Profilet

TX profilePremium hard chrome vanadium steelLifetime warranty

#title#
kodWrench sizeAdditionsl lenghtLenghtDiameterpeshë-- prazen stolpec -- 
616379TX 660145334
616380TX 780165334
616381TX 880165334
616382TX 980165334
616383TX 1080165335
616384TX 15801653.537
616385TX 20100185443
616386TX 251001854.563
616387TX 271152155.576
616388TX 30115215698
616389TX 401302407130
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.
 • Projektuar ergonomik trajton

  Cilësi superiore të materialeve të përdorura në përputhje UNIOR e kacavida është bashkuar me të projektuar ergonomik trajton të sigurojë kontroll të shkëlqyer
 • Tre-komponent trajtuar

  Me kombinimin e sipërfaqeve të butë dhe të vështirë, të veçantë, tre-komponent trajtuar - një patentë UNIOR - siguron rehati dhe performancën efikase me tendosje minimale për dore, ndërsa të punës.
 • Një rrokje shqip-provë.

  Në gjendje të përshtaten një shumëllojshmëri të profileve vidë dhe ekspozuar të reja tre-komponent trajton, kacavida UNIOR siguruar efikasitet të madh dhe një rrokje shqip-provë.