585/6

Fleta e të dhënave

pdfKabllor Makaza - 585/6

More About Product

Profilet

Form of cutting jawsPremium plus carbon steelLifetime warranty

Product features

 • Materiali: hapëse - çeliku special mjet, rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • trajton çeliku tub, veshura me llak, detyrë e rëndë plastike trajton
 • prerja tehe veçmas thekur induksion
 • grykë shkëmbyeshëm

E rëndësishme!

 • për prerjen e kabllove pa tela çeliku ose brenda pallto çeliku
#title#
kodLenghtThicknessMaximum tube diameterpeshë-- prazen stolpec --
61522655038232080
61673280042393660
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • I projektuar një prerje të sigurt dhe të saktë përmes çelikut fletë, përforcim të betonit, telave, kabllove dhe tuba PVC, por qe perfshin edhe tëharrje dhe rrushit gërshërë të mëdha për punë në pemishte dhe vreshta, ndryshme UNIOR gërshërë të mëdha linjë provon avantazhet e tij në një të gjerë

  Designed për një prerje të sigurt dhe të saktë përmes çeliku fletë , përforcim të betonit , telave , kabllove dhe tuba PVC , por që përfshin edhe krasitjes dhe rrushi gërshërë të mëdha për punë në pemishte dhe vreshta ,ndryshme gërshërë të mëdha UNIOR linjë provon avantazhet e tij në një gamë të gjerë të profesionale dhe shtepiake,
 • Çeliku Superior cilësisë

  Made e me cilësi të lartë çeliku të karbonit, gërshërë të mëdha UNIOR ketë rënie të falsifikuara nofullat, thika thekur induksion dhe izoluar solide trajton, dhe gjithashtu veçori ruajtje efikase sipërfaqe.
 • Thika zbutura

  Me thika rrëmbyer të përkryer që ju mund të bëni që asnjë përpjekje dhe me rezultate të mëdha!