583/6

Product features

 • Materiali: teh - molibden çeliku inox, trajton - aliazh alumini

Avantazhet:

 • mekanizëm hap prerja
 • shkurtimet e djathtë kënd janë të siguruar

Përdorim:

 • destinuar për prerjen tuba PVC (dim. 195 deri në 1 "dhe dim. 210 deri në 1, 5" i trashësi)

Fleta e të dhënave

pdfPrestar PVC tub - 583/6

More About Product

Profilet

Form of cutting jawsPremium plus carbon steelLifetime warranty

#title#
kodLenghtTube diameterpeshë-- prazen stolpec -- 
6054181951295
6094052101.5385
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Pjesë ndërrimi

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.