Makaza për prerjen e metaleve fletë, të drejtat e

573/7P

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara
 • trajton plastike zhytur
 • trajton plastike zhytur

More About Product

Profilet

Form of cutting jawsFor long, straight continuous cutsFor straight continuous and shaped cutsPremium plus carbon steelLifetime warranty

#title#
kodLenghtAdditionsl lenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
61515817540265
61515920040318
61516025051497
61516130070627
61516235076802
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

For long, straight continuous cuts

For straight continuous and shaped cuts

 • I projektuar një prerje të sigurt dhe të saktë përmes çelikut fletë, përforcim të betonit, telave, kabllove dhe tuba PVC, por qe perfshin edhe tëharrje dhe rrushit gërshërë të mëdha për punë në pemishte dhe vreshta, ndryshme UNIOR gërshërë të mëdha linjë provon avantazhet e tij në një të gjerë

  Designed për një prerje të sigurt dhe të saktë përmes çeliku fletë , përforcim të betonit , telave , kabllove dhe tuba PVC , por që përfshin edhe krasitjes dhe rrushi gërshërë të mëdha për punë në pemishte dhe vreshta ,ndryshme gërshërë të mëdha UNIOR linjë provon avantazhet e tij në një gamë të gjerë të profesionale dhe shtepiake,
 • Çeliku Superior cilësisë

  Made e me cilësi të lartë çeliku të karbonit, gërshërë të mëdha UNIOR ketë rënie të falsifikuara nofullat, thika thekur induksion dhe izoluar solide trajton, dhe gjithashtu veçori ruajtje efikase sipërfaqe.
 • Thika zbutura

  Me thika rrëmbyer të përkryer që ju mund të bëni që asnjë përpjekje dhe me rezultate të mëdha!