566R/7P

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara
 • induksion teh thekur
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • Kreu Sipërfaqja përfundojë: hollë tokë
 • Mbrojtja nga korrozioni
 • trajton plastike zhytur

Avantazhet:

 • pranverës për rihapjen

Përdorim:

 • për prerje fletë metalike nga 400N/mm ² trashësi deri në 1,25 mm

More About Product

Profilet

Form of cutting jawsFor short, straight and shaped cutsPremium plus carbon steelLifetime warranty

#title#
kodLenghtAdditionsl lenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
60933325038467
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

For short straight and shaped cuts

 • I projektuar një prerje të sigurt dhe të saktë përmes çelikut fletë, përforcim të betonit, telave, kabllove dhe tuba PVC, por qe perfshin edhe tëharrje dhe rrushit gërshërë të mëdha për punë në pemishte dhe vreshta, ndryshme UNIOR gërshërë të mëdha linjë provon avantazhet e tij në një të gjerë

  Designed për një prerje të sigurt dhe të saktë përmes çeliku fletë , përforcim të betonit , telave , kabllove dhe tuba PVC , por që përfshin edhe krasitjes dhe rrushi gërshërë të mëdha për punë në pemishte dhe vreshta ,ndryshme gërshërë të mëdha UNIOR linjë provon avantazhet e tij në një gamë të gjerë të profesionale dhe shtepiake,
 • Çeliku Superior cilësisë

  Made e me cilësi të lartë çeliku të karbonit, gërshërë të mëdha UNIOR ketë rënie të falsifikuara nofullat, thika thekur induksion dhe izoluar solide trajton, dhe gjithashtu veçori ruajtje efikase sipërfaqe.
 • Thika zbutura

  Me thika rrëmbyer të përkryer që ju mund të bëni që asnjë përpjekje dhe me rezultate të mëdha!