Product features

 • trajton bërë nga fletë metalike
 • grushta nga çeliku të veçantë mjet, krejtësisht të thekur dhe nevrik, mprehur
 • përfundojë sipërfaqe: nikel kromuar
 • Kreu Sipërfaqja përfundojë: të imët toka
 • dimensionet e birashpueseve: 2, 2,5, 3, 3.5, 4, 5
#title#
kodLenghtPeshë
601557220287
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

Questions & Answers

 • Can the punches on the punch pliers be changed?
  No. Punches are not interchangeable.
 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.