539/1PCT

Profilet

Round jawsInternal lock ring pliersRound jawsExternal lock ring pliersLifetime warranty

Product features

Set includes:

 • 2x external lock rings pliers, straight and bent, dim. 300
 • 2x internal lock rings pliers, straight and bent, dim. 300
#title#
Emri i produktit SKU Article Dimenzionet Quantity
Bëje i unaza Dana në thes 616736 539/1PCT - 4
Unaza Dana unaza e huaj, bën 532/1P 300 1
Unaza Dana unaza e huaj, kthesa 534/1P 300 1
Unaza Dana unaza e brendshme, bën 536/1P 300x85 - 140 1
Unaza Dana unaza e brendshme, kthesa 538/1P 300 1
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.