Dana të siguresave "PLUS" të jashtme,të lakuara

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • kreu i lëmuar
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • këshilla të përfundojë e zezë
 • bërë sipas standardit DIN 5254 formë B
 • të rënda në detyrë plastike trajton

Avantazhet:

 • Durim 30% më i lartë në krahasim me të përshtatshme unaza lock Dana
 • me këshilla futur
 • dimension 300mm with standard tips
 • për diametër 10 deri 100mm

Përdorim:

 • për unaza nga boshte përshtatshëm
#title#
kodi zbehtëpër circlips DIN 471 dhe DIN 983 për diametër boshtLenghtDiameterAdditionsl lenghtPeshë
6211951403 - 101280.928134
62119614010 - 251281.328124
62119718019 - 601661.838204
62119822040 - 1002012.348274
61673730085 - 1402803.268502
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Këshilla thekur për 58 HRC parandaluar lakimi ose thyer gjatë heqjes apo futjen e circlips

Këshilla janë futur në nofull në një kënd që pengon circlip nga rrëshqitje off këshilla

Përdorim (Video)

Related products

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.