Fleta e të dhënave

pdfDana për gozhda - 530/4P

More About Product

Profilet

Form of cutting jawsPremium plus carbon steelLifetime warranty

Standards

DIN ISO 9243 lloji A

Product features

 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • prerjes teh induksion thekur
 • Kreu Sipërfaqja përfundojë: të imët toka
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me fosfat me ISO 9717 standarde
 • trajton plastike zhytur
 • bërë sipas standardit ISO 9243
#title#
kodLenghtWidthThicknessAdditionsl lenghtpeshë-- prazen stolpec --
608723180502321309
608724200542524427
608725225542524419
608726250582627557
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.