Dana rreth me prestar anë dhe grip tub, lakuar

512/4G

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • prerja buzë induksion thekur
 • Kreu Sipërfaqja përfundojë: të imët toka
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me fosfat me ISO 9717 standarde
 • sipërfaqe flakta dhëmbëzuar
 • nofullave te thyera te një kënd prej 45 °
 • detyrë e rëndë plastike trajton
 • nofullave gjatë prirje mundësojnë Rras thjeshtë dhe të saktë të arra dhe vida
 • nofullat e forta mundësojnë kontroll të mirë

More About Product

Profilet

Straight half round jawsJaws formJaws formPremium plus carbon steelLifetime warranty

#title#
kodLenghtWidthDiameterThicknessAdditionsl lenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
608720170172.5961152
608721200172.5977204
Kapaciteti i prerjes (10N = 1 kg)
kodLenghtTel max.1600 N / mm ² Max. diametër (mm)Tel max.1600 N / mm ² Max. diametër (mm)
6087201701,62,0
6087212001,82,5
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.