494/6

Product features

 • Trajtuar është rënie të falsifikuara nga çeliku mjet veçantë
 • udhëzues nofulla bërë nga aliazh veçantë
 • Sipërfaqet e punës induksion thekur
 • dhëmbët toka
 • veshura me llak

Përdorim:

 • rrokje, rotacioni apo vidhos e rrumbullakët ose tubacioneve me shumë tehe, arra, dhe fllanxha

More About Product

Profilet

Premium chrome vanadium steelLifetime warranty

#title#
kodLenghtTube diameterMaximum tube diameterLenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
6197868"3/4"27200280
61978710"1"35250580
61978812"1.1/4"43300780
61978914"1.1/2"503501050
61979018"2"604501808
61979124"2.1/2"766003250
61979236"3.1/2"1009006300
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Pjesë ndërrimi

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.