492AL

Product features

 • Materiali: trajtuar nga ALU-aliazh, shumë të qëndrueshme
 • grykë ngurtësuar tërësisht dhe nevrik, dhëmbët përveç kësaj induksion thekur
 • grykë zë vendin, të veshura me fosfat
 • nofulla e sipërme rregullueshme
 • grykë dhe vida si pjesë këmbimi për artin. 492/6, 490/6 dhe 492AL
 • aluminium handle

Përdorim:

 • rrokje, rotacioni apo vidhos e rrumbullakët ose tubacioneve me shumë tehe, arra, dhe fllanxha

More About Product

Profilet

Lifetime warranty

#title#
kodLenghtTube diameterMaximum tube diameterLenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
60271914"2"60325960
60272018"2.1/2"764101560
60272124"3"895552450
60272236"5"1407904600
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Pjesë ndërrimi

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.