484/6

Product features

 • Materiali: karbonit çeliku mjet
 • grykë dhe rënie tub falsifikuara
 • grykë dhëmbëzuar me induksion thekur dhëmbë
 • mundësia e rradhës nofulla
 • përfundojë sipërfaqe: tub veshura me llak, pjesët e tjera lubrifikuar kundër ndryshk
 • zinxhiri mund të përballojë ngarkesa jashtëzakonisht të larta

More About Product

Profilet

Premium plus carbon steelLifetime warranty

#title#
kodTube diameterMaximum tube diameterLenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
60153041608156735
60153162009659238
6015328300113013000
60153312400129018000
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Pjesë ndërrimi

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.