483/6A

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me hark të kuqe

Përdorim:

 • rrokje, rotacioni apo vidhos e rrumbullakët ose tubacioneve me shumë tehe, arra, dhe fllanxha
 • flakta e saktë e arra dhe pajisje tub pa dëmit
 • vendosur gjerësinë e kapur duke rregulluar Dana duke përdorur arrë në dorezë
 • me presion minimale mbi levë për të trajtuar një rrokje të ngurta do të arrihet dhe Dana do të mbeten të mbyllur në pozitë
 • për të zhbllokuar Dana lirimin levë për të trajtuar

More About Product

Profilet

Premium chrome vanadium steelLifetime warranty

#title#
kodTube diameterMaximum tube diameterLenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
6126681.1/2"504181470
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.